03
BPBO Budopol SA jest doskonałą firmą projektową z blisko 60-letnim doświadczeniem. Naszą dumą i wizytówką są prestiżowe inwestycje budowlane o randze ogólnokrajowej - wśród budynek Biblioteki Narodowej w Warszawie.

Nasze biuro zapewnia pełną obsługę projektową - od pomysłu do jego realizacji - wszystko w jednym miejscu. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży i dbamy o ich stały rozwój zawodowy. To dzięki nim jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Do ich realizacji czeka nowoczesne zaplecze techniczne, wyposażone w rozwiązania komputerowe najnowszej generacji.

DLACZEGO WYBRAĆ BPBO?

Ponieważ wystarczy mieć pomysł, całą resztą możemy zająć się my. Poprowadzimy inwestycję przez wszystkie jej stadia - od pozwoleń i wstępnych projektów, po oddanie gotowego obiektu do użytku. Do Państwa dyspozycji będzie nasz zespół najlepszych specjalistów w branży wspomagany przez najnowoczeœniejsze zaplecze techniczne. Wykonamy i zrealizujemy dla Państwa projekt najwyższej jakości o unikatowych i godnych naśladowania rozwiązaniach.